• + 48 (16) 621 35 71
  • PL
  • ENG

PRODUCENTEM worków pod marką Ekostrong jest  Sipeko sp. z o.o. firma z ponad 10 letnim doświadczeniem wyspecjalizowana w produkcji wyrobów foliowych. Obecnie dostarczamy na rynek Polski i Europejski ponad 3000 ton worków foliowych rocznie. Nasze worki znajdują zastosowanie w gospodarstwach domowych, zakładach pracy, biurach, instytucjach, zakładach komunalnych, punktach gastronomicznych, hotelach, szpitalach itp.

ELASTYCZNOŚĆ  – JAKOŚĆ – EKONOMIA- EKOLOGIA

W całej ofercie znajdziecie worki o różnym przeznaczeniu, o różnej grubości w zróżnicowanych rozmiarach, z różnorodną forma zamknięcia
( worki: TASMA, STRING, USZY) przeznaczone zarówno dla klientów tradycyjnych jak i tych bardziej wymagających.

Folia z której wykonywane  są worki otrzymana została ze starannie dobranych surowców recyklingowych HDPE, LDPE i LLDPE, charakteryzuje się dobrą wytrzymałością zarówno na przebicie jak i rozciąganie. Inne atrybuty naszych wyrobów to powtarzalność, mocny i trwały zgrzew oraz praktyczna , łatwo odrywająca się perforacja. Dzięki innowacyjnym technologiom z myśla o WAS tworzymy produkty powtarzalne, pewne i bezpieczne w użytkowaniu.

W naszej strategii atrakcyjny worek na śmieci to produkt, który spełnia indywidualnie zdefiniowane przez WAS wymagania wynikające
z przeznaczenia, przy relatywnie niskich kosztach zakupu. Dbamy zarówno o solidną jakość wyrobów, ale również o budżet naszych odbiorców.

Produkt powinien być dokładnie taki jakie sa Wasze  potrzeby :

  • taki w sam raz – nie za gruby, nie za duży bo będzie za drogi, nie za cienki, nie za mały, bo będzie za słaby.

Wszystkie nasze wyroby wykonane zostały ze szczególną dbałością o nasze środowisko naturalne, w taki sposób aby nie przyczyniały się do zwiększenia ogólnej masy wytwarzanych na świecie odpadów.